Projeler

MASLAK SQUARE

Maslak’ta merkezi bir konumda, metro ve toplu ulaşım hatlarına yürüme mesafesinde bulunan, Kapital Geyrimenkul’un yeni projesi Maslak Square, biri 21, diğeri 11 katlı iki ofis bloğu şeklindeki iddialı mimarisiyle kentsel bir objeye dönüşerek şehir hayatındaki yerini alacaktır. 1250 m2 tip blok alanı, 1500 m2 kullanıma ulaşan özelleşen ofis katları, köprülerle bağlantı sağlandığında 2500 m2 yatay ofis kullanımına dönüşebilme özelliği, ortalama 1250 m2 30 adet kiralanabilir ofis katı, zemin kotunda sokak ile ilişkilendirilmiş ticari alanları, enerji tasarrufu odaklı tasarım kurgusu ile hem kullanıcıları hem de şehir yaşamı için A+ standardında ayrıcalıklı bir proje olacaktır.

Kirala

DLP No.1

Şehrin kalbi olarak nitelendirilen Taksim ve Şişli'ye olan yakınlığı ile son dönemde öne çıkan bölgeler arasına giren Dolapdere’de yer alan Kapital Gayrimenkul’un yeni projesi DLP No.1, yalnızca konumu ile değil, çağdaş tasarımı ve donanımlı ofisleri ile ön plana çıkarken, mükemmel tasarlanmış teknolojik altyapısı, eşiz bina özellikleri ve prestijli mimarisiyle hem yatırımcıya, hem de kullanıcı kurumsal şirketlere maksimum verimlilik sağlamaktadır. A+ ofis binası olan LEED Gold sertifikalı DLP No.1, kiralanabilir 1.900 m2’lik kat alanına sahip 6 ofis katı ve zemin katta bulunan 2 adet dükkan/mağazası ve bir adet kafe alanı ile Dolapdere’de az sayıdaki seçkin kullanıcısı ile buluşmayı beklemektedir.

Kirala

MASLAK LINK

Kapital Gayrimenkul’un birçok yerli ve yabancı şirketin genel müdürlüğüne ev sahipliği yapan Maslak’taki 3. projesi Maslak Link, konumsal avantajını kalite ile birleştirmesi, mükemmel teknolojik altyapısı, özellikleri, mimarisi ile hem yatırımcıya, hem de kullanıcı firmalara maksimum verimlilik sağlamaktadır. Kiralanabilir 960 m2’lik 16 ofis katına sahip LEED Gold sertifikalı Maslak Link, çevre ile uyumlu, enerji tasarrufuna odaklı inşası, çevre dostu ve uzun ömürlü malzemeleriyle kullanıcılarına sağlıklı yaşam koşulları sunmaktadır.

Kirala

OLIVE PLAZA MASLAK

Kapital Gayrimenkul’un 2010 yılında tamamlanan projesi Olive Plaza Maslak, İstanbul’un önde gelen ticaret merkezi Maslak’ta, metro ve çevre yollarına yakın konumuyla, şeffaf ve eğrisel yüzeyli ofis alanları ve eğrisel yüzeyin çevrelediği giriş mekanlı mimarisiyle ön plana çıkmaktadır. Kiralanabilir 530 m2 14 ofis katı ve ilave olarak 350 m2'lik kiralanabilir teras ofis katı', ferah lobi ve ofis alanları ile detaylarında rahatlık ve konfor sunan proje, çevreye saygılı, düşük işletme giderleri ile ekonomik ve yeşil bina olma özelliği sayesinde LEED çevre dostu bina sertifikası almaya aday olmuştur.

Kirala

KAPİTAL MASLAK İŞ MERKEZİ

Kapital Gayrimenkul’un 2003 yılında tamamlanan yapısı Kapital İş Merkezi, 1.600 m2 arsa alanı üzerinde, zemin katta yer alan toplam 500 m2 kiralanabilir iki adet mağaza alanı ve her biri yaklaşık 500 m2 10 ofis katı ile Maslak’ta yükselmektedir. Bina parçalı ve hareketli kütlesi, dairesel formu ile çevre yapılardan ayrılıp karakteristik bir mimari vurgu yaparken, yeşillikler ve havuzlar ile zenginleşen iç bahçesi ve bu iç bahçeye açılan kafesi ile, yalnızca mimarisi ile değil kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren ve gündelik hayatla bütünleşen yapısı ile de ön plana çıkarak, kullanıcıları için farklı bir çalışma deneyimi sunmaktadır.

Kirala